Orijinal HW TXPCXGJL2CZAB60G 10G-70km-1571nm-SM-XFP

Yeni ürün

Stokta var

1000 öğeler

₺952.38


SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

Etiketler: Ucuz Orijinal HW TXPCXGJL2CZAB60G 10G 70km 1571nm SM XFP, Yüksek Kalite Orijinal HW TXPCXGJL2CZAB60G 10G-70km-1571nm-SM-XFP, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 3cm x 5cm x 8cm (1.18in x 1.97in x 3.15in)
Marka Adı SMTE
Model Numarası TXPCXGJL2CZAB60G
Condition New and Original

Bir değerlendirme yazın

Orijinal HW TXPCXGJL2CZAB60G 10G-70km-1571nm-SM-XFP

Orijinal HW TXPCXGJL2CZAB60G 10G-70km-1571nm-SM-XFP

0 Değerlendirmeler
₺83.77

ücretsiz kargo lc/upc sc/upc lc-sc fiber optik patch cord dubleks fiber kapalı fiber kablo sm pvc 2.0mm 40m özellikleri: --- düşük yerleştirme ve geri yansıma kaybı --- iyi değiş tokuş --- iyi dayanıklılık --- yüksek sıcaklık kararlılığı --- standart: Telcordia gr- 326- çekirdek Uygulamaları:

0 Değerlendirmeler
₺64.72

açıklama: kolimatör doğru hizalanmış kılcal pigtail ve hangi Glens yapılır. Lens ağırlıklı C-Lens (küresel) ve G-Lens (düzlem) İki çeşit. Için ambalaj tüp, başlıca iki türleri vardır: cam tüp ve altın kaplama tüp. farklı ile kılcal çapı, dış çapı çeşitli var geliyor kolimatör 3.the fonksiyonu

0 Değerlendirmeler
₺60.95

Mgblx1- 1000BASE-LX SFP 1310nm 10 km( ile uyumlu Linksys) mgblx1 100% Linksys uyumlu 1000BASE-LX SFP 1310nm 10km alıcı Ce ile kaliteli, rohs, fcc özellikler ve spesifikasyonlar Form faktörü: sfp Cihaz türü: alıcı modül Arayüzü( otobüs) türü: plug- modülü Bağlantı teknolojisi: kablolu

İlgili ürünler